Dieta odchudzająca

Dieta odchudzająca   jest możliwa, jeśli jest dobrze dobrana

Dlaczego 95% prób odchudzania kończy się niepowodzeniem?
Najczęstsza przyczyna to źle dobrana dieta!!!

Dieta odchudzająca, aby była skuteczna, musi być zbilansowana. Co to oznacza?
Zbilansowana dieta to taka, która jest bogata we wszystkie niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach.

Ludzki organizm potrzebuje codziennie do prawidłowego funkcjonowania ok. 60 składników odżywczych, które muszą być dostarczane wraz z pożywieniem. Podstawą zbilansowanej diety jest spożywanie odpowiednich ilości pokarmów z pięciu grup produktów:

  • warzywa i owoce
  • pieczywo, produkty zbożowe i ziemniaki
  • mięso i ryby
  • mleko i produkty mleczne
  • tłuszcze i cukry

Pamiętaj!!!
Nie istnieje jeden produkt spożywczy, który zawierałby wszystkie niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich, potrzebnych dla organizmu ilościach i proporcjach.

Zbilansowana dieta pozwala nam cieszyć się dobrym samopoczuciem, opóźnia proces starzenia organizmu i zapobiega rozwojowi chorób cywilizacyjnych (otyłość, miażdżyca, nadciśnienie). Jest to sposób odżywiania bez głodówek i przejadania się, dzięki któremu czujemy się lekko przez cały dzień i mamy energię do pracy. Wydaje się niemożliwe? A jednak! Wprowadź w życie poniższe zalecenia, a gwarantuję, że poczujesz się lepiej fizycznie i psychicznie.

Już wiesz, że każda dieta musi być zbilansowana – nawet dieta redukcyjna.

Jeżeli chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów dzięki stałemu wsparciu dietetyka, jest to możliwe. Indywidualnie dostosowany plan dietetyczny to gwarancja sukcesu, bez efektu jo-jo. Przez cały okres przebywania na diecie pozostajesz pod moją opieką dietetyczną. Dzielę się wiedzą z Pacjentem przez cały proces redukowania poziomu tkanki tłuszczowej i przywracania zdrowia, udzielam wskazówek, poprawiam błędy. To wszystko pozwala później na samodzielne radzenie sobie po zakończeniu procesu odchudzania oraz na cieszenie się dożywotnio wypracowaną formą.

Mądre odchudzanie to najlepsza droga do poprawy sylwetki i stanu zdrowia, dzięki czemu organizm nabiera sił, następuje wzrost odporności, powracają witalność i radość z życia.

Jeśli natomiast masz problem z przybraniem masy ciała, odpowiednio dobrana dieta również pomoże osiągnąć wymarzony efekt.

Moje doświadczenie i wiedza oparta na najnowszych badaniach i zaleceniach żywieniowych pozwoli stworzyć kompleksowy program pozwalający zrzucić zbędne kilogramy raz na zawsze.

Prawdziwy sukces to uregulować masę ciała i utrzymać ją na stałe.

Ze mną Ci się to uda!!!

http://www.poradnikzdrowie.pl/diety/abc-odchudzania/odchudzanie-jak-uniknac-efektu-jo-jo_34234.html